HOME

HOME

web

Webové stránky

Webové stránky patří dnes k té nejzákladnějších prezentaci všech organizací ať jste soukromník, velký podnik, nezisková organizace nebo prezident státu. K vytváření webových stránek využíváme nejmodernějších technologií a postupů abychom vás dostali do čela žebříčku ve vyhledávačích a posunuli blíže k zákazníkům. Upravíme prostředí, které bude příjmené a přehledné pro klienty a efektivní a snadné pro vás.

design

Firemní identita

Zakládáte firmu ? nebo potřebujete osvěžit podobu vaší firmy ? není nic jednodušího než využít našich služeb a zažít revoluci v propagaci vaší společnosti. Naši odborníci vám navrhnou jedinečný a zapamatovatelný design ať již potřebuje jen reklamní propisky či celou tvář firmy.

Cloud-Computing

IT řešení

Pomáháme vám najít nejlepší cestu jak využít efektivně nejmodernější IT řešení na trhu pro vás ať jste velká firma či samostatný jedinec. Nabízíme tvorbu sítě s novými servery, které vám pomůžou zlepšit pracovní výkon a připravíme aplikace pro snadnou správu vašeho obchodu. Vybavíme vaši společnost zařízeními, které sníží náklady a zvýší rychlost vaší práce.

hardware

Hardware

Slovo HARDWARE není ošklivé slovo, ale oblast technologií, která se zabývá fyzickou podobou zařízení pro unsadnění práce. Díky nám znalosti této oblasti  nepotřebujete my hledáme řešení za vás. Díky našim službám a dlouhodobé orientace na thu technologií řeknete co potřebujete a my zařídíme zbytek. Od opravy PC přes domácí sítě po serverová řešní pro malé a střední podniky. Pomůžeme vám

3dprint

Rapid prototyping

chystáte nový produkt, ale nevíte jeslti bude fungovat ?
chcete prezentovat nový výrobek, ale náklady jsou příliš vysoké ?
vyzkoušejte revoluční metodu Rapid prototyping.
Jedná se o použití 3D tiskových technologií (FDM,SLA, SLS) a CNC opracování

software

SOFTWARE

Tato novinka je ve fázi BETA testování, ale i tak se nebojíme vám ji nabídnout. Protože jedině ostrým nasazením poznáte jak dobré máte produkty. Připravíme pro vás software na míru vašeho podniku na vámi vybrané platformy (v současné době nabízíme tvorbu pro operační systémy “windows, linux, android”) a v jazyce, kterému budete rozumět.

smart

Chytré domy

Chcete váš život zefektivnit ?
chcete aby dům sloužil vám a né vy jemu ?
Chytré dům vám přinese roční úspory až 30% na provozních nákladech.
Pohlídá dům zatím co jste na dovolené
Zalije zahradu, zahřeje místnost na vám příjemnou teplotu

skoleni

Školení a konzultace

Ke všem našim službám nabízíme jedno konzultační školení zdarma. Nabízíme také individuální školení pro vybrané programy a odborné konzultace pro IT řešení vašich požadavků. Pomáháme lidem bez jakýkoliv znaslotí uplatnit se ve společnosti kde počítače tvoří hlavní komunikační infrastrukuru a správu celé firmy. Připravujeme sudenty na život v digitálním světě, aby po škole našli uplatnění na trhu práce.

akce

Společenské akce

Využijte naši horkou novinku – pořádání společenských akcí.
Ať již chystáte firemní akci, svatbu či hudební festival s námi tozvládnete bez starostí. V klidu pozvěte své přátelé a my vám uspořádáme zážitek na, který nikdo nezapomene.